کلینگ اسپور

درباره کلینگ اسپور

شرکت  KlingSpor

KlingSpor، تولید کننده محصولات با کیفیت در زمینه تولید تجهیزات ساینده است. تاریخچه این شرکت به بیش از ۱۰۰ سال پیش بر می گردد. در واقع klingspor، کار خود را از سال ۱۹۰۰ در آلمان آغاز کرد.

روش تولید محصولات عالی با پرسنل متخصص و ارائه خدمات سریع در آلمان شروع شد سپس توسط رئیس و موسس این شرکت، یعنی  Christoph klingspor، به آمریکا، منتقل شد.

Klingspor، با دور ریختن ایده های قدیمی و سنتی، ایده ها و محصولات نوین را به ارمغان آورد. در سال ۱۹۷۹، کریستف کلینگ اسپور، کارخانه klingspor را در بخش غربی Hickory باز کرد و در سال ۱۹۸۰، تولید با کمتر از ۲۰ نفر، آغاز شد. پیشرفتهای این شرکت، از نظر افزایش مساحت کارخانه و افزایش کارکنان ادامه دارد و در سال ۲۰۰۴،klingspor ، ۲۵ سالگی اش را در آمریکا جشن گرفت.

اکنون KlingSpor ، بزرگترین و معروفترین تولید کننده سنگ ساب ، سنگ برش ، سمباده و ابزار های ساینده در جهان است.

چندین مرکز تولید و توزیع، اساس رشد پیوسته در زمینه صنعت ساب و برش هستند.

در بین کارخانه های Hickory،  Carolina  و  USA

KlingSopr در آلمان، مرکز اصلی به حساب می آید.

Iso،یک استاندارد بین المللی است که فرایندهای عملیاتی را تایید کرده و تضمین می کند که محصولاتی با کیفیت بالا تولید می شوند.،Ine  Klingspor ، یکی از دو تولید کننده ابر قدرت است که در این صنعت به این استاندارد، دست یافته است.

Iso9001:2008، نشان می دهد که این شرکت، پرکیفیت ترین محصولات را با کارکنانی متخصص در این زمینه ارائه می دهد.

تولیدات این شرکت، شامل سمباده( به شکل های رولی، دیسکی، برگی ، چتری )،سنگ ساب ، سنگ برش و ابزارآلات قدرتی ایمن می باشد .

مفتخر هستیم در کسوت خدمتگذاری صنعتگران عزیز از سال ۱۳۸۲ تا کنون کارنامه درخشانی از خدمات و محصولات متنوع برند کلینگ اسپور را به ارمغان آورده یم .

ارتباط با ما

شماره تماس

شماره تماس : ۰۹۱۹۴۰۰۰۷۰۲

آدرس دفتر مرکزی

ایران – تهران ، پایین تر از میدان حسن آباد ،خیابان بهشت